Nummer 1 Girospel 2019

M.Tillmanns 1, Obbicht

Punten: 1004

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Bob Jungels 77
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Fausto Masnada 171431
Ilnur Zakarin 2525
Victor Campenaerts 2020
Luke Durbridge 0
Totaal Etappes97876257760071565976072904547142504525 1004

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1004 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.