Nummer 1 Girospel 2019

Remco van Egmond 4, Heemskerk

Punten: 951

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Giacomo Nizzolo 11311530
Enrico Battaglin 0
Diego Ulissi 1717
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Bob Jungels 77
Simon Yates 201201758
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Richard Carapaz 14251191473
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes569673647600834679880548745300250454 951

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Vincenzo Nibali 30
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 40
Totaalscore: 991 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.