Nummer 1 Girospel 2019

Haenen 4, Maasbree

Punten: 888

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Miguel Ángel López 1459735
Diego Ulissi 1717
Vincenzo Nibali 171451791411390
Davide Formolo 1711735
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Bauke Mollema 1111
Ilnur Zakarin 2525
Tao Geoghegan Hart 0
Totaal Etappes87855366590177439546807576392117200344 888

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 888 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.