Nummer 1 Girospel 2019

Haenen 1, Maasbree

Punten: 912

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Diego Ulissi 1717
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Tao Geoghegan Hart 0
Domenico Pozzovivo 314
Ilnur Zakarin 2525
Totaal Etappes838773697600745670810586537210250325 912

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 912 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.