Nummer 1 Girospel 2019

IKE 6, Den Haag

Punten: 935

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 20+91+120+917+885
Davide Formolo 1711735
Diego Ulissi 1717
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Rafal Majka 9145331
Mikel Landa 1711172056
Thomas De Gendt 51722
Richard Carapaz 0
Totaal Etappes828762657601771465976539854721172503421 935

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 935 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.