Nummer 1 Girospel 2019

erik van der leeuw 1, Montfort

Punten: 989

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Bob Jungels 77
Davide Cimolai 977911750
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Mikel Landa 1711172056
Fausto Masnada 171431
Pavel Sivakov 3710
Vincenzo Nibali 0
Totaal Etappes80966982760177842688704680363331320342 989

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Richard Carapaz
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 989 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.