Nummer 1 Girospel 2019

bart bessems 4, scheulder

Punten: 912

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Vincenzo Nibali 171451791411390
Victor Campenaerts 202040
Mikel Landa 1711172056
Miguel Ángel López 1459735
Thomas De Gendt 51722
Reserves123456789101112131415161718192021
Tao Geoghegan Hart 0
Ben O’Connor 0
Ilnur Zakarin 2525
Mikel Nieve 20727
Richard Carapaz 251191459
Totaal Etappes8785424959007159436357487453002005241 912

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 937 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.