Nummer 1 Girospel 2019

Peters Jos 3, Elsloo

Punten: 936

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 11+617
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Domenico Pozzovivo 314
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes9387625276007146597605210153300250494 936

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 936 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.