Nummer 1 Girospel 2019

Niels van der Lee 1, Utrecht

Punten: 996

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Bob Jungels 77
Victor Campenaerts 202040
Diego Ulissi 1717
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 51791411359
Rafal Majka 9145331
Richard Carapaz 14251191473
Totaal Etappes66877369760074627081056104503002504825 996

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 996 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.