Nummer 1 Girospel 2019

Peters Jos 2, Elsloo

Punten: 1007

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 20+91+120+917+885
Richard Carapaz 2514251191498
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 1111
Davide Formolo 0
Totaal Etappes9687627876007139597608811058300250484 1007

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Miguel Ángel López
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1007 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.