Nummer 1 Girospel 2019

Mennen 6, Geleen

Punten: 841

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Ion Izagirre 0
Ilnur Zakarin 2525
Davide Formolo 1711735
Arnaud Démare 1120317925205110
Davide Cimolai 977911750
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Fausto Masnada 171431
Rafal Majka 9145331
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes76715238510176139687006476393831120344 841

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 851 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.