Nummer 1 Girospel 2019

Mennen 4, Geleen

Punten: 949

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 20+91+120+917+885
Vincenzo Nibali 171451791411390
Ilnur Zakarin 2525
Mikel Landa 1711172056
Richard Carapaz 2514251191498
Fausto Masnada 25171456
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Diego Ulissi 0
Rafal Majka 9145331
Mattia Cattaneo 201526
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes827642705925062393456077110784814200489 949

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 949 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.