Nummer 1 Girospel 2019

Mennen 2, Geleen

Punten: 759

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Davide Formolo 1711735
Bob Jungels 77
Ion Izagirre 0
Mikel Landa 1711172056
Fausto Masnada 25171456
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Rafal Majka 9145331
Diego Ulissi 0
Mattia Cattaneo 201526
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes66624538512517544259590386250253150237 759

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 759 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.