Nummer 1 Girospel 2019

Mennen 1, Geleen

Punten: 1006

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Fausto Masnada 25171456
Ilnur Zakarin 2525
Richard Carapaz 2514251191498
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Valentin Madouas 55
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes76876277762507139597606987454731250504 1006

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1006 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.