Nummer 1 Girospel 2019

Hans Scheermeijer 6, Assendelft

Punten: 615

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 14+75+39+57+454
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 99145340
Bauke Mollema 3171131
Richard Carapaz 2514251191498
Ivan Sosa 0
Davide Formolo 1711735
Ilnur Zakarin 2525
Reserves123456789101112131415161718192021
Esteban Chaves 202545
Pavel Sivakov 0
Bob Jungels 0
Domenico Pozzovivo 0
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes1060043001705600089106543037025484 615

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 615 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.