Nummer 1 Girospel 2019

leo cremer 5, voerendaal

Punten: 831

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 11+617
Simon Yates 201201758
Fausto Masnada 25171456
Vincenzo Nibali 171451791411390
Ion Izagirre 0
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 99145340
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Giacomo Nizzolo 311519
Bob Jungels 77
Tao Geoghegan Hart 0
Pavel Sivakov 3710
Richard Carapaz 251191459
Totaal Etappes88706227622504946565604988424014250284 831

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tao Geoghegan Hart
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Pavel Sivakov
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 831 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.