Nummer 1 Girospel 2019

Leon Tap 2, Beuningen

Punten: 892

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Mikel Landa 1711172056
Diego Ulissi 1717
Bob Jungels 77
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Davide Cimolai 977911750
Vincenzo Nibali 171451791411390
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Ion Izagirre 0
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes739449615900784652740688745300270454 892

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 902 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.