Nummer 1 Girospel 2019

Leon Tap 1, Beuningen

Punten: 978

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Miguel Ángel López 1459735
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Ion Izagirre 0
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Bauke Mollema 171128
Domenico Pozzovivo 314
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 0
Totaal Etappes978762577600716659760839048300250465 978

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 978 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.