Nummer 1 Girospel 2019

Jos Schrijnewerkers 2, Susteren

Punten: 849

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Domenico Pozzovivo 314
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Richard Carapaz 2514251191498
Simon Yates 201201758
Mikel Landa 1711172056
Tom Dumoulin 1111
Esteban Chaves 202545
Pascal Ackermann 25171425171720135
Reserves123456789101112131415161718192021
Thomas De Gendt 51722
Enrico Gasparotto 0
Daniel Navarro 0
Bob Jungels 0
Mikel Nieve 0
Totaal Etappes877117743900713943635438748302020254621 849

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Esteban Chaves
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 849 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.