Nummer 1 Girospel 2019

Ger Knoops 2, KONINGSBOSCH

Punten: 885

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Rafal Majka 99145340
Reserves123456789101112131415161718192021
Arnaud Démare 92520559
Ilnur Zakarin 2525
Bob Jungels 0
Victor Campenaerts 2020
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes10276534959007439708106376392102503424 885

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 885 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.