Nummer 1 Girospel 2019

Ger Knoops 1, KONINGSBOSCH

Punten: 999

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Mikel Landa 1711172056
Caleb Ewan 172014251425115
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Simon Yates 201201758
Thomas De Gendt 51722
Reserves123456789101112131415161718192021
Amaro Antunes 11718
Bob Jungels 77
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes978762577610715659765561045030025174822 999

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 999 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.