Nummer 1 Girospel 2019

Sjef Wijns 1, Maastricht

Punten: 937

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 1111
Sam Oomen 0
Tao Geoghegan Hart 0
Totaal Etappes938762527600714659760798745300250454 937

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 937 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.