Nummer 1 Girospel 2019

Robbert Bouhuijzen 2, Vleuten

Punten: 991

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Diego Ulissi 1717
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Domenico Pozzovivo 314
Totaal Etappes8387736976007456708105610453300250495 991

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 991 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.