Nummer 1 Girospel 2019

Huub Swelsen 1, Beek

Punten: 975

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Victor Campenaerts 202040
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Bob Jungels 77
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Ilnur Zakarin 2525
Fausto Masnada 171431
Rafal Majka 9145331
Richard Carapaz 14251191473
Totaal Etappes977653545900657645610811045047142004825 975

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 975 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.