Nummer 1 Girospel 2019

P. Bastings 1, Banholt

Punten: 833

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Miguel Ángel López 1459735
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Bob Jungels 77
Rafal Majka 99145340
Reserves123456789101112131415161718192021
Pavel Sivakov 3710
Davide Cimolai 7911734
Giacomo Nizzolo 0
Bauke Mollema 1111
Jan Polanc 0
Totaal Etappes85876252760078326887047663070320231 833

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Primoz Roglic
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 833 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.