Nummer 1 Girospel 2019

PTM Hendriks 3, Geleen

Punten: 902

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Tao Geoghegan Hart 77
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Reserves123456789101112131415161718192021
Bob Jungels 77
Davide Formolo 11718
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Totaal Etappes100765349590065464561078101503017200484 902

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 927 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.