Nummer 1 Girospel 2019

PTM Hendriks 1, Geleen

Punten: 1013

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Richard Carapaz 2514251191498
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Davide Formolo 11718
Bauke Mollema 1111
Ilnur Zakarin 0
Totaal Etappes97876282760071565976068104503017250485 1013

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1013 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.