Nummer 1 Girospel 2019

Rob Crijns 1, Nederweert

Punten: 1002

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Caleb Ewan 172014251425115
Mikel Landa 1711172056
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Davide Cimolai 977911750
Vincenzo Nibali 171451791411390
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Bauke Mollema 171128
Esteban Chaves 202545
Rafal Majka 9145331
Ion Izagirre 0
Victor Campenaerts 0
Totaal Etappes97966957760078666887053793921203225345 1002

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1002 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.