Nummer 1 Girospel 2019

Erik Lemmens 3, Schin op Geul

Punten: 969

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Ion Izagirre 0
Pello Bilbao 25325760
Bob Jungels 77
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Diego Ulissi 1717
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Vincenzo Nibali 1451791411373
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes66876269760257159597604790453002507012 969

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Richard Carapaz
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 969 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.