Nummer 1 Girospel 2019

Jan Cox 1, Asenray

Punten: 738

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Pascal Ackermann 25171425171720135
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Sacha Modolo 11
Manuel Belletti 51117933
Davide Cimolai 977911750
Damiano Cima 2525
Paolo Simion 77
Ryan Gibbons 971127
Reserves123456789101112131415161718192021
Jakub Mareczko 33
Rüdiger Selig 11718
Kristian Sbaragli 0
Simone Consonni 1717
Grega Bole 0
Totaal Etappes010586379300102011210900000094000 738

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Giulio Ciccone 25
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 763 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.