Nummer 1 Girospel 2019

G.Houben 2, Heythuysen

Punten: 667

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Simon Yates 201201758
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Sacha Modolo 11
Sam Oomen 0
Ilnur Zakarin 2525
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Bauke Mollema 171128
Rafal Majka 9145331
Domenico Pozzovivo 314
Davide Formolo 1717
Totaal Etappes764546183700296345340747642211750354 667

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 667 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.