Nummer 1 Girospel 2019

ubbink 9, stein

Punten: 969

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Esteban Chaves 202545
Manuel Belletti 51117933
Davide Cimolai 977911750
Tao Geoghegan Hart 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mattia Cattaneo 201526
Fausto Masnada 171431
Victor Campenaerts 2020
Totaal Etappes6310574477700983984940125153323441251129 969

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Nieve
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 969 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.