Nummer 1 Girospel 2019

winette 9, Amersfoort

Punten: 842

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 171451791411390
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Enrico Battaglin 0
Diego Ulissi 1717
Davide Formolo 1711735
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Ilnur Zakarin 2525
Richard Carapaz 14251191473
Esteban Chaves 0
Totaal Etappes79764261590176239345606987453017200454 842

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Vincenzo Nibali 30
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Simon Yates
Totaal Winnaars 30
Totaalscore: 872 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.