Nummer 1 Girospel 2019

N. Ubbink 1, Stein

Punten: 988

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Victor Campenaerts 202040
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Sacha Modolo 11
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Tom Dumoulin 1111
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Tao Geoghegan Hart 0
Jos van Emden 0
Totaal Etappes80876382760071695976048904530172504525 988

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Giulio Ciccone 25
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 1013 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.