Nummer 1 Girospel 2019

wimdolfing 3, rolde

Punten: 743

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Rafal Majka 99145340
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Ilnur Zakarin 2525
Mikel Landa 1711172056
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Thomas De Gendt 51722
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Domenico Pozzovivo 314
Pascal Ackermann 17172054
Bob Jungels 0
Richard Carapaz 0
Caleb Ewan 0
Totaal Etappes10645452337004649455156779422102503522 743

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 743 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.