Nummer 1 Girospel 2019

Jos Vaan Ziesjoem 3, Maastricht

Punten: 826

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Arnaud Démare 1120317925205110
Tom Dumoulin 1111
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Elia Viviani 2020201474
Simon Yates 201201758
Rafal Majka 99145340
Reserves123456789101112131415161718192021
Fausto Masnada 25171456
Ion Izagirre 0
Pavel Sivakov 3710
Tao Geoghegan Hart 0
Enrico Battaglin 0
Totaal Etappes10662454351250545659590458639381450345 826

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Bob Jungels
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 826 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.