Nummer 1 Girospel 2019

John Capel 1, Hoensbroek

Punten: 960

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Tao Geoghegan Hart 77
Miguel Ángel López 1459735
Simon Yates 201201758
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 99145340
Reserves123456789101112131415161718192021
Diego Ulissi 0
Thomas De Gendt 51722
Vincenzo Nibali 51791411359
Richard Carapaz 14251191473
Jos van Emden 0
Totaal Etappes86966252760080256883552101503002504821 960

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 960 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.