Nummer 1 Girospel 2019

Jos Vaan Ziesjoem 1, Maastricht

Punten: 909

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Tom Dumoulin 1111
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Thomas De Gendt 51722
Bob Jungels 77
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Ion Izagirre 0
Diego Ulissi 0
Rafal Majka 9145331
Pavel Sivakov 0
Totaal Etappes8796625276008046688353876392102503421 909

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 919 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.