Nummer 1 Girospel 2019

michel Laven 6, Elsloo

Punten: 949

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Fernando Gaviria 14+725+1020+985
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Davide Cimolai 977911750
Jakub Mareczko 9312
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Bob Jungels 77
Diego Ulissi 1717
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Vincenzo Nibali 1451791411373
Rafal Majka 9145331
Miguel Ángel López 9716
Pavel Sivakov 3710
Totaal Etappes5610388648500784668900389749230320284 949

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 949 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.