Nummer 1 Girospel 2019

michel Laven 4, Elsloo

Punten: 547

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 20+91+120+917+885
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Mattia Cattaneo 111201538
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Davide Formolo 1711735
Bauke Mollema 3171131
Vincenzo Nibali 171451791411390
Diego Ulissi 1717
Domenico Pozzovivo 314
Ion Izagirre 0
Reserves123456789101112131415161718192021
Rafal Majka 9145331
Mikel Landa 0
Thomas De Gendt 0
Fausto Masnada 0
Mikel Nieve 0
Totaal Etappes9900580028057000479980241700299 547

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 557 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.