Nummer 1 Girospel 2019

IKE 2, Den Haag

Punten: 962

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Davide Cimolai 977911750
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Davide Formolo 1711735
Diego Ulissi 1717
Vincenzo Nibali 171451791411390
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Rafal Majka 9145331
Mikel Landa 1711172056
Ivan Sosa 0
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes83966969760177849688704379392117320345 962

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 962 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.