Nummer 1 Girospel 2019

Peter Driessen 1, Stein

Punten: 912

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Davide Formolo 1711735
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Bob Jungels 77
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Elia Viviani 2020201474
Rafal Majka 99145340
Pascal Ackermann 25171425171720135
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 1451791411373
Bauke Mollema 1111
Ion Izagirre 0
Mikel Nieve 0
Totaal Etappes897642795901762563456068104503017200485 912

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 912 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.