Nummer 1 Girospel 2019

Jos Schrijnewerkers 1, Susteren

Punten: 876

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Mikel Landa 1711172056
Simon Yates 201201758
Richard Carapaz 2514251191498
Primoz Roglic 2592575172
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Arnaud Démare 1120317925205110
Vincenzo Nibali 171451791411390
Caleb Ewan 172014251425115
Esteban Chaves 202545
Domenico Pozzovivo 314
Reserves123456789101112131415161718192021
Bob Jungels 77
Miguel Ángel López 9716
Ion Izagirre 0
Mikel Nieve 20727
Pascal Ackermann 0
Totaal Etappes7371455851006346686606387483020525534 876

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 876 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.