Nummer 1 Girospel 2019

Jan Levels 4, echt

Punten: 1002

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 171451791411390
Richard Carapaz 2514251191498
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Bauke Mollema 171128
Pavel Sivakov 3710
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Domenico Pozzovivo 0
Totaal Etappes9787628276007166597606297453017250455 1002

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1002 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.