Nummer 1 Girospel 2019

Jan Levels 3, echt

Punten: 588

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Ion Izagirre 0
Tom Dumoulin 1111
Ilnur Zakarin 2525
Davide Formolo 1711735
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Rafal Majka 99145340
Richard Carapaz 2514251191498
Reserves123456789101112131415161718192021
Bauke Mollema 171128
Domenico Pozzovivo 0
Mikel Nieve 0
Esteban Chaves 0
Sam Oomen 0
Totaal Etappes106004500170730009310450301700485 588

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 588 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.