Nummer 1 Girospel 2019

Martin Firing 1, Eibergen

Punten: 1006

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Michael Schwarzmann 0
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Richard Carapaz 2514251191498
Fernando Gaviria 14252059
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Arnaud Démare 1120317925205110
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Bauke Mollema 171128
Thomas De Gendt 51722
Pavel Sivakov 3710
Ilnur Zakarin 0
Totaal Etappes9787628276007166597656197453002504522 1006

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1006 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.