Nummer 1 Girospel 2019

MichielUno 1, Nijmegen

Punten: 916

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Richard Carapaz 2514251191498
Vincenzo Nibali 171451791411390
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Victor Campenaerts 202040
Reserves123456789101112131415161718192021
Bob Jungels 77
Domenico Pozzovivo 314
Pello Bilbao 25732
Thomas De Gendt 51722
Ilnur Zakarin 0
Totaal Etappes976245685100547659595479048300507149 916

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 916 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.