Nummer 1 Girospel 2019

Peter Hagen 1, Maastricht

Punten: 842

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Fernando Gaviria 14252059
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 17+814+75+317+89+514+711+63+2136
Rafal Majka 99145340
Elia Viviani 2020201474
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Pavel Sivakov 3710
Tom Dumoulin 1111
Pascal Ackermann 25171425171720135
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 171128
Mikel Landa 1711172056
Miguel Ángel López 9716
Andrey Amador 0
Totaal Etappes907642445900627034560809144280200406 842

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 842 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.