Nummer 1 Girospel 2019

Gilbert Maes 1, Sittard

Punten: 810

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Vincenzo Nibali 171451791411390
Tom Dumoulin 1111
Arnaud Démare 1120317925205110
Miguel Ángel López 1459735
Bob Jungels 77
Rafal Majka 99145340
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Simon Yates 201201758
Mikel Landa 1711172056
Reserves123456789101112131415161718192021
Bauke Mollema 171128
Thomas De Gendt 51722
Tao Geoghegan Hart 0
Ion Izagirre 0
Ivan Sosa 0
Totaal Etappes1066245435100547359595537939210503422 810

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 810 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.