Nummer 1 Girospel 2021

Etappes

  • Turijn - Turijn

    Uitslag

    1. Filippo Ganna (Team INEOS – Grenadiers)
    2. Edoardo Affini (Jumbo – Visma)
    3. Tobias Foss (Jumbo – Visma)
    4. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    5. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick-Step)
    6. Jos van Emden (Jumbo – Visma)
    7. Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step)
    8. Maximilian Walscheid (Team Qhubeka ASSOS)
    9. Matthias Brändle (Israel Start-Up Nation)
    10. Gianni Moscon (Team INEOS – Grenadiers)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Krists Neilands (Israel Start-Up Nation)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Stupinigi – Novara

    Uitslag

    1. Tim Merlier (Alpecin – Fenix)
    2. Giacomo Nizzolo (Team Qhubeka ASSOS)
    3. Elia Viviani (Cofidis, Solutions Crédits)
    4. Dylan Groenewegen (Jumbo – Visma)
    5. Peter Sagan (BORA – hansgrohe)
    6. Matteo Moschetti (Trek – Segafredo)
    7. Filippo Fiorelli (Bardiani CSF Faizanè)
    8. Lawrence Naesen (AG2R Citroën)
    9. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)
    10. Caleb Ewan (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Biella – Canale

    Uitslag

    1. Taco van der Hoorn (Intermarché – Wanty-Gobert)
    2. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)
    3. Peter Sagan (BORA – hansgrohe)
    4. Elia Viviani (Cofidis, Solutions Crédits)
    5. Patrick Bevin (Israel Start-Up Nation)
    6. Gianni Vermeersch (Alpecin – Fenix)
    7. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    8. Alberto Bettiol (EF Education – Nippo)
    9. Stefano Oldani (Lotto Soudal)
    10. Jacopo Mosca (Trek – Segafredo)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Piacenza – Sestola

    Uitslag

    1. Joe Dombrowski (UAE Emirates)
    2. Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation)
    3. Filippo Fiorelli (Bardiani CSF Faizanè)
    4. Louis Vervaeke (Alpecin – Fenix)
    5. Jan Tratnik (Bahrain Victorious)
    6. Attila Valter (Groupama – FDJ)
    7. Nicolas Edet (Cofidis, Solutions Crédits)
    8. Nelson Oliveira (Movistar)
    9. Rein Taaramäe (Intermarché – Wanty-Gobert)
    10. Christopher Juul Jensen (Team BikeExchange)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Modena – Cattolica

    Uitslag

    1. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    2. Giacomo Nizzolo (Team Qhubeka ASSOS)
    3. Elia Viviani (Cofidis, Solutions Crédits)
    4. Peter Sagan (BORA – hansgrohe)
    5. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    6. Matteo Moschetti (Trek – Segafredo)
    7. Andrea Pasqualon (Intermarché – Wanty-Gobert)
    8. Dylan Groenewegen (Jumbo – Visma)
    9. Manuel Belletti (EOLO-Kometa)
    10. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Mikel Landa (Bahrain Victorious)
    • François Bidard (AG2R Citroën)
    • Pavel Sivakov (Team INEOS – Grenadiers)
    • Joe Dombrowski (UAE Emirates)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Grotte di Frasassi – San Giacomo

    Uitslag

    1. Gino Mäder (Bahrain Victorious)
    2. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    3. Dan Martin (Israel Start-Up Nation)
    4. Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step)
    5. Giulio Ciccone (Trek – Segafredo)
    6. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    7. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    8. Marc Soler (Movistar)
    9. Hugh Carthy (EF Education – Nippo)
    10. Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Domenico Pozzovivo (Team Qhubeka ASSOS)
    • Manuel Belletti (EOLO-Kometa)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Notaresco – Termoli

    Uitslag

    1. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    2. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)
    3. Tim Merlier (Alpecin – Fenix)
    4. Matteo Moschetti (Trek – Segafredo)
    5. Andrea Pasqualon (Intermarché – Wanty-Gobert)
    6. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    7. Dylan Groenewegen (Jumbo – Visma)
    8. Max Kanter (Team DSM)
    9. Filippo Fiorelli (Bardiani CSF Faizanè)
    10. Juan Sebastián Molano (UAE Emirates)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Foggia – Guardia Sanframondi

    Uitslag

    1. Victor Lafay (Cofidis, Solutions Crédits)
    2. Francesco Gavazzi (EOLO-Kometa)
    3. Nikias Arndt (Team DSM)
    4. Nelson Oliveira (Movistar)
    5. Giovanni Carboni (Bardiani CSF Faizanè)
    6. Kobe Goossens (Lotto Soudal)
    7. Victor Campenaerts (Team Qhubeka ASSOS)
    8. Alexis Gougeard (AG2R Citroën)
    9. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    10. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    • Tomasz Marczynski (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Castel di Sangro – Campo Felice

    Uitslag

    1. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    2. Giulio Ciccone (Trek – Segafredo)
    3. Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech)
    4. Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step)
    5. Dan Martin (Israel Start-Up Nation)
    6. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    7. Romain Bardet (Team DSM)
    8. Marc Soler (Movistar)
    9. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    10. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Clément Champoussin (AG2R Citroën)
    • Matej Mohorič (Bahrain Victorious)
    • Jasper De Buyst (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • L’Aquila – Foligno

    Uitslag

    1. Peter Sagan (BORA – hansgrohe)
    2. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    3. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)
    4. Stefano Oldani (Lotto Soudal)
    5. Gianni Vermeersch (Alpecin – Fenix)
    6. Dries De Bondt (Alpecin – Fenix)
    7. Andrea Vendrame (AG2R Citroën)
    8. Vincenzo Albanese (EOLO-Kometa)
    9. Elia Viviani (Cofidis, Solutions Crédits)
    10. Juan Sebastián Molano (UAE Emirates)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Tim Merlier (Alpecin – Fenix)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Perugia – Montalcino

    Uitslag

    1. Mauro Schmid (Team Qhubeka ASSOS)
    2. Alessandro Covi (UAE Emirates)
    3. Harm Vanhoucke (Lotto Soudal)
    4. Dries De Bondt (Alpecin – Fenix)
    5. Simon Guglielmi (Groupama – FDJ)
    6. Enrico Battaglin (Bardiani CSF Faizanè)
    7. Roger Kluge (Lotto Soudal)
    8. Francesco Gavazzi (EOLO-Kometa)
    9. Taco van der Hoorn (Intermarché – Wanty-Gobert)
    10. Lawrence Naesen (AG2R Citroën)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Jonathan Klever Caicedo (EF Education – Nippo)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Siena – Bagno di Romagna

    Uitslag

    1. Andrea Vendrame (AG2R Citroën)
    2. Chris Hamilton (Team DSM)
    3. George Bennett (Jumbo – Visma)
    4. Gianluca Brambilla (Trek – Segafredo)
    5. Giovanni Visconti (Bardiani CSF Faizanè)
    6. Geoffrey Bouchard (AG2R Citroën)
    7. Nicolas Edet (Cofidis, Solutions Crédits)
    8. Simone Petilli (Intermarché – Wanty-Gobert)
    9. Mikkel Honoré (Deceuninck – Quick-Step)
    10. Simone Ravanelli (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation)
    • Alex Dowsett (Israel Start-Up Nation)
    • Marc Soler (Movistar)
    • Gino Mäder (Bahrain Victorious)
    • Fausto Masnada (Deceuninck – Quick-Step)
    • Kobe Goossens (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Ravenna – Verona

    Uitslag

    1. Giacomo Nizzolo (Team Qhubeka ASSOS)
    2. Edoardo Affini (Jumbo – Visma)
    3. Peter Sagan (BORA – hansgrohe)
    4. Davide Cimolai (Israel Start-Up Nation)
    5. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    6. Stefano Oldani (Lotto Soudal)
    7. Andrea Pasqualon (Intermarché – Wanty-Gobert)
    8. Max Kanter (Team DSM)
    9. Elia Viviani (Cofidis, Solutions Crédits)
    10. Dylan Groenewegen (Jumbo – Visma)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Jai Hindley (Team DSM)
    • Dylan Groenewegen (Jumbo – Visma)
    • David Dekker (Jumbo – Visma)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Citadella – Monte Zoncolan

    Uitslag

    1. Lorenzo Fortunato (EOLO-Kometa)
    2. Jan Tratnik (Bahrain Victorious)
    3. Alessandro Covi (UAE Emirates)
    4. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    5. Bauke Mollema (Trek – Segafredo)
    6. Simon Yates (Team BikeExchange)
    7. George Bennett (Jumbo – Visma)
    8. Nelson Oliveira (Movistar)
    9. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    10. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Giacomo Nizzolo (Team Qhubeka ASSOS)
    • Nicolas Edet (Cofidis, Solutions Crédits)
    • Roger Kluge (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Grado – Gorizia

    Uitslag

    1. Victor Campenaerts (Team Qhubeka ASSOS)
    2. Oscar Riesebeek (Alpecin – Fenix)
    3. Nikias Arndt (Team DSM)
    4. Simone Consonni (Cofidis, Solutions Crédits)
    5. Quinten Hermans (Intermarché – Wanty-Gobert)
    6. Dario Cataldo (Movistar)
    7. Bauke Mollema (Trek – Segafredo)
    8. Albert Torres (Movistar)
    9. Juan Sebastián Molano (UAE Emirates)
    10. Maximilian Walscheid (Team Qhubeka ASSOS)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Jos van Emden (Jumbo – Visma)
    • Emanuel Buchmann (BORA – hansgrohe)
    • Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
    • Ruben Guerreiro (EF Education – Nippo)
    • Natnael Berhane (Cofidis, Solutions Crédits)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Sacile – Cortina d’Ampezzo

    Uitslag

    1. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    2. Romain Bardet (Team DSM)
    3. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    4. Giulio Ciccone (Trek – Segafredo)
    5. Hugh Carthy (EF Education – Nippo)
    6. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    7. Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech)
    8. Gorka Izagirre (Astana-Premier Tech)
    9. Davide Formolo (UAE Emirates)
    10. Tobias Foss (Jumbo – Visma)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Victor Campenaerts (Team Qhubeka ASSOS)
    • Sébastien Reichenbach (Groupama – FDJ)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Canazei – Sega di Ala

    Uitslag

    1. Dan Martin (Israel Start-Up Nation)
    2. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    3. Simon Yates (Team BikeExchange)
    4. Diego Ulissi (UAE Emirates)
    5. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    6. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    7. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    8. Antonio Pedrero (Movistar)
    9. Pello Bilbao (Bahrain Victorious)
    10. George Bennett (Jumbo – Visma)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step)
    • Rémy Rochas (Cofidis, Solutions Crédits)
    • Nick Schultz (Team BikeExchange)
    • Giulio Ciccone (Trek – Segafredo)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Rovereto – Stradella

    Uitslag

    1. Alberto Bettiol (EF Education – Nippo)
    2. Simone Consonni (Cofidis, Solutions Crédits)
    3. Nicholas Roche (Team DSM)
    4. Nikias Arndt (Team DSM)
    5. Diego Ulissi (UAE Emirates)
    6. Samuele Battistella (Astana-Premier Tech)
    7. Filippo Zana (Bardiani CSF Faizanè)
    8. Natnael Tesfatsion (Androni Giocattoli-Sidermec)
    9. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick-Step)
    10. Jacopo Mosca (Trek – Segafredo)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Victor Lafay (Cofidis, Solutions Crédits)
    • Jefferson Cepeda (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Abbiategrasso – Alpe di Mera

    Uitslag

    1. Simon Yates (Team BikeExchange)
    2. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    3. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    4. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    5. Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech)
    6. Dan Martin (Israel Start-Up Nation)
    7. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    8. Koen Bouwman (Jumbo – Visma)
    9. Tobias Foss (Jumbo – Visma)
    10. Romain Bardet (Team DSM)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Gianluca Brambilla (Trek – Segafredo)
    • Fabio Felline (Astana-Premier Tech)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Verbania – Alpe Motta

    Uitslag

    1. Damiano Caruso (Bahrain Victorious)
    2. Egan Bernal (Team INEOS – Grenadiers)
    3. Daniel Felipe Martínez (Team INEOS – Grenadiers)
    4. Romain Bardet (Team DSM)
    5. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    6. Simon Yates (Team BikeExchange)
    7. Aleksandr Vlasov (Astana-Premier Tech)
    8. Hugh Carthy (EF Education – Nippo)
    9. Lorenzo Fortunato (EOLO-Kometa)
    10. Antonio Pedrero (Movistar)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Senago – Milaan

    Uitslag

    1. Filippo Ganna (Team INEOS – Grenadiers)
    2. Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick-Step)
    3. Edoardo Affini (Jumbo – Visma)
    4. Matteo Sobrero (Astana-Premier Tech)
    5. João Almeida (Deceuninck – Quick-Step)
    6. Maximilian Walscheid (Team Qhubeka ASSOS)
    7. Alberto Bettiol (EF Education – Nippo)
    8. Jan Tratnik (Bahrain Victorious)
    9. Gianni Moscon (Team INEOS – Grenadiers)
    10. Iljo Keisse (Deceuninck – Quick-Step)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.

E-mail adres  
Wachtwoord  

Wachtwoord vergeten?
Maak een nummer1 account aan